Poradna Buzkova

 

Mgr. Dagmar Zedníčková - manželský a rodinný poradce, vedoucí poradny

Psycholožka, vystudovala jednooborovou psychologii na UJEP v Brně. V manželské poradně pracuje od roku 1984. Absolvovala postgraduální studium manželského a rodinného poradenství a další výukové a výcvikové programy, např. Zulligerův test, Metody a techniky práce s rodinami, Jak pracovat s rodinou, Krize a tělo a spoustu dalších odborných seminářů zaměřených především na práci s rodinou, již ve své práci preferuje. Spolupracuje se školami, odbory sociální péče, soudy, provádí vyšetřování dětí z dysfunkčních rodin včetně dětí týraných a zneužívaných, vykonává rodinnou mediaci. Spolupracuje se Sdružením pěstounských rodin. Je členkou Asociace manželských a rodinných poradců ČR.

 

Mgr. Martina Přenosilová - manželský a rodinný poradce

Psycholožka, odborné vzdělání získala na FSS MU v roce 2005. Absolvovala psychodynamicky a hlubinně orientovaný psychoterapeutický výcvik, v současnosti se dále v psychoterapii vzdělává v rámci výcviku v gestalt psychoterapii. Absolvovala kratší kurzy věnované individuální a párové terapii. Pracovala jako psycholog v personálně poradenské společnosti, od roku 2010 působí externě jako terapeut ve vysokoškolské poradně. V manželské a rodinné poradně pracuje od roku 2012, věnuje se zde individuální a párové terapii, poradenství a práci s rodinami.

 

Mgr. et Mgr. Tereza Marešová - manželský a rodinný poradce

Psycholožka, vystudovala magisterskou psychologii na FSS MU v Brně (2009) a psychoterapeutická studia tamtéž (2012). Je frekventantkou dlouhodobého systematického výcviku v psychodynamické terapii (BIP) akreditovaného pro zdravotnictví. V minulosti pracovala jako školní psycholožka. V MRP se věnuje individuálnímu či párovému poradenství a terapii.

 

Mgr. Martina Slaná - manželský a rodinný poradce

Psycholožka, vystudovala magisterskou psychologii na FF MU v Brně (2017). Je frekventantkou dlouhodobého výcviku v poradenství a psychoterapii zaměřené na klienta (PCA). Dříve pracovala jako školní psycholožka. V MRP se věnuje individuální nebo párové terapii a poradenství.

 

Alexandra Lazarov, DiS. - sociální pracovnice

Absolventka oboru sociální práce - sociální pedagogika. V minulosti se věnovala práci se seniory. V neziskové organizaci napomáhala integraci cizinců v ČR. V MRP se věnuje sociálně - právnímu poradenství. Je členkou Asociace manželských a rodinných poradců ČR.

 

PhDr. Jiří Mezník - manželský a rodinný poradce, externí zaměstnanec MRP

 

PhDr. Karla Muselíková - manželský a rodinný poradce, externí zaměstnanec MRP

 

 

Mgr. Hana Kazdová, DiS. - sociální pracovnice - momentálně na mateřské dovolené

Mgr. Veronika Kubásková - manželský a rodinný poradce - momentálně na mateřské dovolené

 

 

 

 

 

 


Kontakt

Manželská a rodinná poradna

Buzkova 43
615 00 Brno - Židenice
tel.: 548 533 290, 724 837 833


Táborská 198
615 00 Brno - Židenice
tel.: 548 538 497, 725 896 455


Bratislavská 2
602 00 Brno - Zábrdovice
tel.: 548 426 611, 725 896 456

Novinky

15.04.2020 09:26

Obnovení provozu

Od 15. 4. 2020 Manželské a rodinné poradny obnovují svůj provoz.

Celý článek

—————

Všechny články

—————