Poradna Bratislavská

 

Mgr. Jiřina Kozoňová – manželský a rodinný poradce

Psycholožka, absolventka jednoborové psychologie na FF MU v Brně (2003), komplexní psychoterapeutický výcvik v systemické psychoterapii ukončila v roce 2005 (ISZ Praha). V rámci svých pracovních aktivit získala zkušenosti z oblasti klinické psychologie, dětské psychodiagnostiky. Dva roky pracovala v pedagogicko psychologické poradně. Od roku 2004 působí jako manželský a rodinný poradce. Je členkou Stavovské rady Asociace manželských a rodinných poradců a aktivně pracuje také ve výboru oblastního sdružení Asociace. Podle Kvalifikačních požadavků Asociace je Certifikovaný manželský a rodinný poradce 2. stupně.

Zaměření: individuální, párová i rodinná terapie a poradenství

 

Mgr. Jakub Koutný – manželský a rodinný poradce

Absolvoval psychologii a sociální práci (Bc.) a psychoterapeutická studia (Mgr.) na katedře psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2008 je frekventantem psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii v Praze. Pracoval s mládeží (4roky), s lidmi se závislostí na alkoholu a drogách a jejich rodinami (6let). Od roku 2012 pracovníkem manželské a rodinné poradny. Zkušenosti s individuální, párovou a skupinovou terapií, zážitkovými programy.

Zaměření: individuální a párová terapie a poradenství.

 

Mgr. Kristýna Marsová - manželský a rodinný poradce

Vystudovala psychologii na FSS MU v Brně, dále studovala rok v magisterském programu Manželská a rodinná terapie ve Spojených státech amerických. Absolvovala kurz v poradenství a terapii zaměřené na řešení, kurz kompletní krizové intervence a kurz narativní práce s traumatem. V současnosti je frekventantkou výcviku v gestalt terapii. Krom práce jako školní psycholog má také zkušenost s prací s dětmi s autismem, se zdravotním postižením a s dětmi fyzicky a sexuálně zneužívanými. V případě potřeby může konzultovat i v anglickém jazyce.

Zaměření: individuální, párová a rodinná terapie a poradenství

 

Mgr. Iva Sochová – manželský a rodinný poradce

Psycholožka, absolventka jednooborového studia psychologie na FF MU v Brně (2010). Krátce pracovala jako školní psycholog, od roku konce roku 2010 působí v Manželské a rodinné poradně. Je absolventkou systematického výcviku v rodinné a systemické terapii v IRT Praha.

Zaměření: individuální, párová i rodinná terapie a poradenství

 

Mgr. Daniela Mitášová – sociální pracovnice

Absolventka oboru Sociální práce na FF UK v Praze. Pracovala v Poradně pro manželství, rodinu a mezilidské vztahy se zaměřením na náhradní rodinnou péči. Spolupracovala na projektech Poradny pro uprchlíky ČHV. Poskytuje sociálně právní poradenství a vedení a nácvik relaxačních technik (autogenní trénink a jiné).

 

PhDr. Ludmila Piňosová - manželský a rodinný poradce, externí zaměstnanec MRP

 

 


Kontakt

Manželská a rodinná poradna

Buzkova 43
615 00 Brno - Židenice
tel.: 548 533 290, 724 837 833


Táborská 198
615 00 Brno - Židenice
tel.: 548 538 497, 725 896 455


Bratislavská 2
602 00 Brno - Zábrdovice
tel.: 548 426 611, 725 896 456

Novinky

15.04.2020 09:26

Obnovení provozu

Od 15. 4. 2020 Manželské a rodinné poradny obnovují svůj provoz.

Celý článek

—————

Všechny články

—————